| Comentariu la Rojiste la data 08-02-2015 11:12:59 ( |
| Cine are bani si nu minte si ii da lui Bulibasa 50 lei si prinde cativa carasi si apoi merge in piata la Zimnicea si cumpara de la Mitu 2 - 3 pesti ca sa o pacaleasca pe nevastasa. Buli vrea 50 de lei pentru ce sa-i dam sa stam degeaba pe mal? Baga puiet Buli , taxa 5 sau 10 lei si atunci vine omul la pescuit. Haideti pescari la Garla lui Iancu sau la Teleormanu, fosta Pielea are doua balti. La balta din nordul satului cu crap mult 50 de lei iar balta din sudul comunei ii spune la Neghinita taxa 10 lei, carasi frumosi, fara agatatura, balta primariei. |
| Adauga un comentariu despre Rojiste |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (8) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Rojiste ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Rojiste ) |
|
Comentariile pescarilor despre Rojiste ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Rojiste ) |
| Alte balti de pescuit din Teleorman |