| Comentariu la Rojiste la data 04-09-2014 18:22:40 ( |
| Balta nu are peste cum spune Bulibasa M. Este un mincinos care a pus ghiara pe baraj si vrea 50 lei si nu vezi trasatura. Sa pescuesti trebue sa mergi sa platesti la Zimnicea si apoi te intorci la lac ca de nu iese scandal. Nu merita 50 lei, la ce peste prinzi 5 lei ar fi onorabil. |
| Adauga un comentariu despre Rojiste |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (8) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Rojiste ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Rojiste ) |
|
Comentariile pescarilor despre Rojiste ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Rojiste ) |
| Alte balti de pescuit din Teleorman |