| Comentariu la Movilita 2 la data 07-09-2012 14:23:24 ( |
| Taxa pentru 2012 este de 50 de lei pentru 12 ore. Se prinde crap la bob de porumb cu aroma de scoica. Daca mergeti pe aceasta balta este recomandat sa pescuiti la plantat. |
| Adauga un comentariu despre Movilita 2 |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Movilita 2 ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Movilita 2 ) |
|
Comentariile pescarilor despre Movilita 2 ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Movilita 2 ) |
| Alte balti de pescuit din Ialomita |