| Comentariu la Baraj Budeasa la data 15-07-2014 17:49:32 (petrica) |
| Am trecut sambata 5.07.2014 pe la Budeasa in zona livezilor de pruni. Erau vreo 5 masini pe malul apei, se prindea rar babusca si biban. Drumul care ducea inspre coada barajului este surpat, nu se mai poate ajunge cu masina pana la zona cu stuf. |
![]() Baraj Budeasa | 15-07-2014 17:49:32 |
| Adauga un comentariu despre Baraj Budeasa |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (11) |
foto balta (1) |
foto capturi (1) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Baraj Budeasa ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Baraj Budeasa ) |
|
Comentariile pescarilor despre Baraj Budeasa ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Baraj Budeasa ) |
| Alte balti de pescuit din Arges |