| Comentariu la Baraj Budeasa la data 16-07-2012 12:06:35 (petrica) |
| Am fost sambata pe lacul Budeasa, am intrat cu barca, am pescuit cu 2 undite si am reusit sa prind aproximativ 2,5 kg de biban, babusca si regina. Toti pestii erau mici, cam de aceeasi dimensiune, probabil triati de plase. Mai erau si pe mal pescari care se mai agitau din cand in cand cu cate un biban sau o regina, in lanseta. |
![]() Baraj Budeasa | 16-07-2012 12:06:35 |
| Adauga un comentariu despre Baraj Budeasa |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (11) |
foto balta (1) |
foto capturi (1) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Baraj Budeasa ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Baraj Budeasa ) |
|
Comentariile pescarilor despre Baraj Budeasa ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Baraj Budeasa ) |
| Alte balti de pescuit din Arges |