| Comentariu la Baraj Budeasa la data 16-01-2012 21:34:28 (petrica) |
| In ciuda unui frig puternic, am plecat echipati dis de dimineata. Cand am ajuns la locul de pescuit, deja simteam ca am intarziat. Am lasat bagajele la locul in care urma sa pescuim si ne-am apucat sa mai schimbam o vorba cu vecinii despre ponturi cu locuri de pescuit. Cand s-a luminat au inceput sa apara grupurile de pescarusi vestind inceperea activitatii. Toata lumea pregatita de atac. Am pescuit de la 7.20 pana in jurul orei 12.30 si am reusit sa capturam 2,7 kg de babusca frumusica. Printre babusti se mai nimereau si bibanei, obletei, cei mici fiind obligatoriu eliberati. |
![]() Baraj Budeasa | 16-01-2012 21:34:28 |
| Adauga un comentariu despre Baraj Budeasa |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (11) |
foto balta (1) |
foto capturi (1) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Baraj Budeasa ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Baraj Budeasa ) |
|
Comentariile pescarilor despre Baraj Budeasa ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Baraj Budeasa ) |
| Alte balti de pescuit din Arges |