| Comentariu la Caldararu la data 07-09-2012 08:44:15 ( |
| Am fost in data de 02.09.2012 la o mult asteptata partida de pescuit pe balta de la Caldararu. Din spusele altora ar trebuii sa fie si crap mare in balta asta. Asa ca m-am pregatit de acasa cu boabe de porumb si momeala pentru crap. Am momit locul si am bagat 4 undite numai pe boaba de porumb. Dupa cateva ore am schimbat pe boabe cu alte arome dar degeaba. Chiar daca vremea a fost foarte buna, partida de pescuit s-a incheiat doar cu 10 carasei. Este a 3-a oara cand merg la Caldararu si deocamdata nu am reusit sa prind nici un crap. Caras am prins chiar si 4 kg cu 3 saptamani in urma. Poate data viitoare va fi cu noroc. |
| Adauga un comentariu despre Caldararu |
|
ATENTIE Pentru a putea trimite un comentariu trebuie sa fii membru al acestui site. Daca ai deja un cont de utilizator mergi la autentificare , daca nu ai un cont de utilizator mergi la inregistrare / creare cont |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (3) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
| Localizare, taxa pescuit Caldararu ( Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Caldararu ) |
|
Comentariile pescarilor despre Caldararu ( Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Caldararu ) |
| Alte balti de pescuit din Arges |