|
Comentariu la Vlaici 24-07-2015 ora 15:37:08 ( |
Am fost miercuri 08.07.2015, cu un prieten, la pescuit pe balta Vlaici. Am pescuit fiecare cu cate 3 lansete si cu cate o varga la pluta. Am prins un crap comun si un cteno fiecare avand aproximativ 1.7 kg, plus carasi si bibani, in total 8 kg de peste. Am folosit ca momeala bob de porumb si viermisori. |
| << prima < inapoi [1] inainte > ultima >> |
| Adauga comentariu despre Vlaici ! |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (1) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
Localizare, taxa pescuit VlaiciPosibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Vlaici(detalii) |
Comentariile pescarilor despre VlaiciComentariile pescarilor despre partide de pescuit la Vlaici(detalii) |
Comentarii pescuit despre balti si locuri de pescuitCele mai noi comentarii ale pescarilor despre partide de pescuit(detalii) |