|
Comentariu la Tauc 11-05-2015 ora 15:45:15 ( |
Am fost pe balta Tauc, sincer sa spun nu mai are peste din 2012 pentru ca patroana de origine turca, scoate cate 300 kilograme de peste pe zi si nu cumpara crap pentru inmultire. Pacat de balta pentru ca este frumoasa, dar nu mai are peste. Am stat 3 zile si n-am prins nimic. Am fost si in balta mare la 100 roni si tot asa, n-am prins nimic. O zi buna. |
| << prima < inapoi [1] inainte > ultima >> |
| Adauga comentariu despre Tauc ! |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
Localizare, taxa pescuit TaucPosibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Tauc(detalii) |
Comentariile pescarilor despre TaucComentariile pescarilor despre partide de pescuit la Tauc(detalii) |
Comentarii pescuit despre balti si locuri de pescuitCele mai noi comentarii ale pescarilor despre partide de pescuit(detalii) |