|
Comentariu la Maiorul 22-05-2013 ora 15:39:37 ( |
Se prinde crap intre 1 si 2 kg, la mamaliga si bob de porumb. Se mai prinde caras si somn pitic. Trasaturi destul de dese. Balta este organizata bine, curatenie si liniste. |
| << prima < inapoi [1] inainte > ultima >> |
| Adauga comentariu despre Maiorul ! |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
Localizare, taxa pescuit MaiorulPosibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Maiorul(detalii) |
Comentariile pescarilor despre MaiorulComentariile pescarilor despre partide de pescuit la Maiorul(detalii) |
Comentarii pescuit despre balti si locuri de pescuitCele mai noi comentarii ale pescarilor despre partide de pescuit(detalii) |