|
Comentariu la Magura 3 24-03-2014 ora 10:36:12 ( |
Salut am fost ieri 23.03.2014 pe balta ajungand pe la ora 06.00.Pe balta pustiu .Am pescuit de dimineata pana seara si nu am prins decat rosioara ,balos ,cati-va carasei si regina. Concluzia : balta de undita dar locatia ok pentru gratar cu prietenii si familia . |
| << prima < inapoi [1] inainte > ultima >> |
| Adauga comentariu despre Magura 3 ! |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
Localizare, taxa pescuit Magura 3Posibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Magura 3(detalii) |
Comentariile pescarilor despre Magura 3Comentariile pescarilor despre partide de pescuit la Magura 3(detalii) |
Comentarii pescuit despre balti si locuri de pescuitCele mai noi comentarii ale pescarilor despre partide de pescuit(detalii) |