|
Comentariu la La Motor 16-05-2013 ora 07:42:33 ( |
Am pescuit duminica 12.05.2013 pe la balta La Motor, erau pescari destui pescari. Administratorul baltii spunea ca exista pesti mari, dar eu nu am prins si nici nu am vazut la vecini. Se pescuieste mult la bomba, pestele (crapul) este destul de mic pana la 1 kg. Balta La Motor este buna pentru plimbare in natura, la iarba verde si pentru pescuit caras si ciortanei. Taxa pentru 12 ore este de 50 lei, 5 kg de peste, iar pentru 24 de ore 75 lei, 10 kg de peste. |
| << prima < inapoi [1] inainte > ultima >> |
| Adauga comentariu despre La Motor ! |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (0) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
Localizare, taxa pescuit La MotorPosibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la La Motor(detalii) |
Comentariile pescarilor despre La MotorComentariile pescarilor despre partide de pescuit la La Motor(detalii) |
Comentarii pescuit despre balti si locuri de pescuitCele mai noi comentarii ale pescarilor despre partide de pescuit(detalii) |