|
Comentariu la Ipotesti Olt 09-12-2016 ora 21:29:00 ( |
Am fost pe 5.12.2016 la pescuit in zona podului de la barajul Ipotesti. Am prins biban, babusca si salau. Erau destul de multi pescari pentru o zi de luni. Toti pestii aveau niste paraziti sub forma de sarmulita rosie, deci aveti grija daca mergeti acolo la peste. |
| << prima < inapoi [1] inainte > ultima >> |
| Adauga comentariu despre Ipotesti Olt ! |
|
Adauga informatii |
comentarii balta (1) |
foto balta (1) |
foto capturi (0) |
video balta (0) |
Localizare, taxa pescuit Ipotesti OltPosibilitati de acces, taxe si regulament de pescuit la Ipotesti Olt(detalii) |
Comentariile pescarilor despre Ipotesti OltComentariile pescarilor despre partide de pescuit la Ipotesti Olt(detalii) |
Comentarii pescuit despre balti si locuri de pescuitCele mai noi comentarii ale pescarilor despre partide de pescuit(detalii) |